Parafia Rzymskokatolicka św. Teresy od Dzieciątka Jezus w Górnej Grupie

Ania Golędzinowska niebawem w Górnej Grupie PDF Drukuj Email
Wpisany przez Proboszcz   
poniedziałek, 26 listopada 2012 16:49
Multithumb found errors on this page:

There was a problem loading image https://lh5.googleusercontent.com/-czjfMVxOQv4/ULOc4-3efUI/AAAAAAAAJik/1vIWTVrFucA/s640/27.JPG
There was a problem loading image https://lh6.googleusercontent.com/-CkxDMfsfXnw/ULOc2FKG4NI/AAAAAAAAJic/-5Ut0l5KHjA/s500/22.jpg
There was a problem loading image https://lh6.googleusercontent.com/-93EsXKr6uAc/ULOb3_hbRJI/AAAAAAAAJiE/ApmdO34933o/s512/PICT0004.JPG

Anna Golędzinowska

27.JPGUrodziła się i wychowała na warszawskim Żoliborzu, we Włoszech mieszka od 1999 roku, padła ofiarą oszustwa i zmuszano ją do pracy w nocnym klubie, swoją historię początków pracy we Włoszech opowiedziała w 2008 roku w programie Rozmowy w toku w odcinku pt. "Handel żywym towarem".

Karierę modelki rozpoczęła w Mediolanie, uczestniczyła w pokazach mody m.in.: Italian Fashion, Pianegonda, Masca, Byblos, Cerutti, Moda Mare Positano, Irge, Bozart, Brelil Profesional, Sportland, Garell. Wygrała casting i dostała się do finału włoskiej edycji reality show "Uomini e donne" ("Kawaler do wzięcia") w Canale 5. W latach 2006–2007 uczęszczała na zajęcia z aktorstwa w szkole "Il Faro", a od 2007 roku rozpoczęła naukę w "The Actor's Academy" w Mediolanie.

Jest prezenterką telewizyjną, zagrała w filmach: "O La Va O La Spacca" i włoskim serialu "Love Bugs 2. Wystąpiła we włoskiej edycji programu "Tańca z gwiazdami". W Polsce była gościem programów telewizyjnych: Dzień Dobry TVN i talk-show Rozmowy w toku w telewizji TVN w 2008 roku.

W 2008 roku włoskie gazety rozpisywały się o romansie modelki z księciem Wenecji i Piemontu Emanuelem Filibertem.

22.jpgW lutym 2011 roku we Włoszech wyszła jej książka Con Occhi Di Bambina (Piemme – Gruppo Mondadori); polskie tłumaczenie (pt. Ocalona z piekła) ukazało się w 2012 roku nakładem wydawnictwa Edycja Świętego Pawła.

Będąc w związku z Paolo Enrico Beretta (siostrzeńcem Sylvia Berlusconiego), pewnego dnia zostawiła swoje dotychczasowe życie i przeprowadziła się do zakonu w Medjugorie.

ZAPRASZAMY GORĄCO NA SPOTKANIE Z ANIĄ W NASZYM KOŚCIELE 14 GRUDNIA 2012 GODZ. 17:30 GÓRNA GRUPA.

JUŻ NIEBAWEM.

WARTO SPOTKAĆ SIĘ OKO W OKO. WSTĘP WOLNY. MOŻNA BĘDZIE TEŻ NABYĆ AUTOBIOGRAFIĘ ANI Z JEJ AUTOGRAFEM, USŁYSZEĆ JEJ ŚWIADECTWO ZADAĆ PYTANIA, JEŚLI KTOŚ BĘDZIE CHCIAŁ. PRZYJDŹ KONIECZNIE BY DOWIEDZIEĆ SIĘ SKĄD OSOBA Z TRUDNĄ PRZESZŁOŚCIĄ, ALE I Z ŻYCIEM U SZCZYTU SŁAWY, ZDECYDOWAŁA SIĘ NA REZYGNACJĘ Z DOTYCHCZASOWEGO STYLU ŻYCIA ... :)

 

Ania Golędzinowska "Ocalona z piekła". Wyznania byłej modelki (zobacz wywiad)


PICT0004.JPG

 


Poprawiony: wtorek, 18 grudnia 2012 20:00
 

Porządek nabożeństw

Msze Święte

 

Niedziela i święta:

7:45

9:30 - Msza Święta z udziałem dzieci

11:00 - Msza Święta - suma

Święta „zniesione" :

10:00, 17:00

Dni powszednie:

17:00

Nabożeństwa:

- Nabożeństwa do Matki Bożej fatimskiej - 13. każdego miesiąca
- Nabożeństwa różańcowe
- Nabożeństwa majowe
- Nabożeństwo do Św. Jana Pawła II - 27. każdego miesiąca

Kancelaria parafialna

Biuro parafialne

 

czynne:

wtorek i czwartek

od godz. 17.45 do godz. 18.30

Środa rano:

od godz. 9.00 do godz. 10.00


Poniedziałek, Sobota i Niedziela: nieczynne

 

Katecheza dla rodziców i chrzestnych:

Piątek godz. 18.00

Sprawy naglące jak np. zgłoszenia pogrzebu

czy udzielenia Sakramentu Namaszczenia Chorych

można zgłaszać poza godzinami urzędowania.