Parafia Rzymskokatolicka św. Teresy od Dzieciątka Jezus w Górnej Grupie

Rekolekcje kerygmatyczne PDF Drukuj Email
czwartek, 30 listopada 2017 21:42

 

Rekolekcje kerygmatyczne dla młodych w Warlubiu

W dekanacie zostały zorganizowane rekolekcje kerygmatyczne dla młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania. Odbyły się one w budynku gimnazjum w Warlubiu w dniach 3 i 4 listopada br. W rekolekcjach uczestniczyła młodzież klas 7 i 2 klasy ginazjalnej z kilku okolicznych parafii - Wielki Komórsk, Bzowo, Płochocin, Wielki Lubień, Górna Grupa i oczywiście Warlubie.

Rekolekcje prowadził ks. Krzysztof Piątek z Nowego wraz z grupą animatorów i zespołem muzycznym. Około 140 młodych ludzi miało okazję pogłębić swoją wiarę, jak również poznać się wzajemnie i pożytecznie spędzić wolny od szkoły czas. Oczywiście przy śpiewie, modlitwie, podczas chwil zadumy, ale również radości i zabawy. Nie zabrakło osobistych świadectw animatorów i wzajemnego dzielenia się wiarą, a także wspólnego posiłku. Rekolekcje zakończyły się wieczorną Mszą św. w parafialnym kościele.

Poprawiony: czwartek, 30 listopada 2017 22:08
 

Porządek nabożeństw

Msze Święte

 

Niedziela i święta:

7:45

9:30 - Msza Święta z udziałem dzieci

11:00 - Msza Święta - suma

Święta „zniesione" :

10:00, 17:00

Dni powszednie:

17:00

Nabożeństwa:

- Nabożeństwa do Matki Bożej fatimskiej - 13. każdego miesiąca
- Nabożeństwa różańcowe
- Nabożeństwa majowe
- Nabożeństwo do Św. Jana Pawła II - 27. każdego miesiąca

Kancelaria parafialna

Biuro parafialne

 

czynne:

wtorek i czwartek

od godz. 17.45 do godz. 18.30

Środa rano:

od godz. 9.00 do godz. 10.00


Poniedziałek, Sobota i Niedziela: nieczynne

 

Katecheza dla rodziców i chrzestnych:

Piątek godz. 18.00

Sprawy naglące jak np. zgłoszenia pogrzebu

czy udzielenia Sakramentu Namaszczenia Chorych

można zgłaszać poza godzinami urzędowania.